innovior Logo

Jeśli zrezygnujesz z członkostwa przed końcem okresu rozliczeniowego, możesz nadal korzystać z Netflix aż do automatycznego zamknięcia konta na koniec tego okresu. Warto jednak wiedzieć pomoc domowa finanse korporacyjne od ekspertów technicznych jak wylogować się z netflixa na laptopie, gdyż w pewnych okolicznościach może się to nam przydać. Poniżej znajdziesz instrukcję, która krok po kroku wytłumaczy Ci jak to zrobić.

  • Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoje urządzenie jest współużytkowane przez wiele osób i musisz upewnić się, że historia przeglądania jest zapisywana na własny użytek.
  • W ten sposób zmienisz obecne hasło i wylogujesz się na wszystkich urządzeniach, na których możesz być jeszcze zalogowany(-a) na swoje konto.
  • Rozwiązanie tego problemu daje pilot; Jeśli nie masz pilota do telewizora Samsung Smart TV, nie martw się, możesz sterować telefonem komórkowym.
  • Jeśli chcemy pozbyć się jednej (lub kilku) pozycji należy udać się na stronę platformy, a następnie przejść do ustawień.
  • Warto również dodać, że zmieniono regulamin, w którym pojawiła się nowa zakłada “Współdzielenie konta”.

Inaczej nasza prośba nie zostanie rozpatrzona, a my dalej zostaniem z kontem na Netflix. Aplikacja Netflix na iOS najwyraźniej oferowała funkcję wylogowania się ze wszystkich urządzeń, ale niestety już nie. Zapewniamy, że nadal możesz wylogować się z sesji na swoim urządzeniu, przechodząc do Witryna Netflix w przeglądarce mobilnej, takiej jak Safari. Prawidłowe wylogowanie się z serwisu Netflix dla systemu Windows to proste zadanie, ale ważne jest, aby to zrobić, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi. Najlepszą metodą wylogowania się z serwisu Netflix w systemie Windows jest wylogowanie się z menu lub przeglądarki. W wolnym czasie uwielbiasz oglądać filmy i seriale televisión i za radą znajomych wypróbowałeś platformę streamingową.

Zarządzaj dostępem i urządzeniami

Analizujemy wszystkie zgłoszenia i aktywnie pracujemy nad rozwiązaniami problemów.Więcej informacji można znaleźć w zasadach odpowiedzialnego ujawniania. Jeśli te kroki nie rozwiążą problemu, skontaktuj się z dostawcą internetu, aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu z połączeniem sieciowym. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zmianie tych ustawień, skontaktuj się z producentem urządzenia.

Jeśli nie widzisz właściwej opcji na swoim koncie, konieczne będzie jego anulowanie za pośrednictwem firmy rozliczeniowej. Na stronie Konto zobaczysz albo łącze, które umożliwi Ci anulowanie członkostwa za pośrednictwem firmy rozliczeniowej, albo instrukcję, jak skontaktować się z tą firmą w celu anulowania członkostwa. O ile nie odnowisz konta, nie pobierzemy już żadnej opłaty.

Jakie funkcje mogą pomóc w wylogowaniu się z serwisu Netflix dla systemu Windows?

1) Zaloguj się do swojego głównego profilu Netflix, jeśli masz więcej niż jednego, na przykład innych członków rodziny. Podsumowując, to narzędzie oferuje prosty i bezpieczny sposób wylogowania się z serwisu Netflix w systemie Windows. Gdy użytkownicy skorzystają z powyższych etapów, mogą być pewni, że ich konto jest całkowicie offline i bezpieczne. W ten sposób będą mogli robić sobie satysfakcjonujące przerwy od ekranów i w pełni korzystać z zalet subskrypcji Netflix. Używasz aplikacji Netflix na swoim Inteligentna telewizja i czy chcesz wiedzieć, jak zamknąć sesję?

Istnieje sposób na jednoczesne wylogowanie się ze wszystkich urządzeń w serwisie Netflix, a oto jak. Dlatego w tym przypadku odsyłam do moich konkretnych akapitów (jak anulować Netflix z komputera i jak anulować Netflix z telefon komórkowy i tablet), w którym krok po kroku wyjaśniłem, jak postępować. Iza zaproponowała, że mogą obejrzeć jakiś film, dlatego zalogowała się u niej na swoje konto. Jeśli na liście widzisz urządzenia, których nie rozpoznajesz, zapoznaj się z artykułem Jak zabezpieczyć konto w serwisie Netflix.

Jak wylogować się z Netflix na komputerze

Przede wszystkim użytkownik powinien zacząć od anulowania członkostwa na tej witrynie internetowej. Wówczas platforma nie będzie pobierać w przyszłości żadnych opłat, a widz pozbawiony zostanie dostępu do jej biblioteki. To więc ostateczność, jeżeli faktycznie rozważamy odejście od serwisu streamingowego. 2) Kliknij na ikona profilu w prawym górnym rogu i wybierz Rachunek. Netflix doskonale nadaje się do oglądania filmów i programów telewizyjnych.

Netflix Teraz jednak spróbuj dowiedzieć się, jak odłączyć swoje konto od usługi, ponieważ współlokator zaproponował udostępnienie abonamentu za pomocą swojego konta. Jak możesz się domyślić, po zakończonym seansie, Iza raczej nie bitcoin generator-martwa natura chce, żeby Kamila mogła mieć dostęp do jej konta. W takiej sytuacji zaraz po obejrzeniu filmu powinna wylogować się ze swojego konta na obcym urządzeniu. Sprawdź, czy adres e-mail widoczny na ekranie telewizora jest prawidłowy.

Jeśli widzisz na ekranie opcję Internet @TV

Co się stanie, jeśli udasz się do domu znajomego lub zatrzymasz się w hotelu i użyjesz dostępnego tam urządzenia, aby zalogować się do Netflix, ale zapomnisz się wylogować, gdy wyjdziesz? Jeśli masz subskrypcję Netflix, być może zastanawiałeś się ostatnio, jak wylogować się z aplikacji Windows. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoje urządzenie jest współużytkowane przez wiele osób i musisz upewnić się, że historia przeglądania jest zapisywana na własny użytek. Na szczęście wylogowanie się z serwisu Netflix dla systemu Windows jest stosunkowo łatwe, gdy tylko zrozumiesz kroki, które należy wykonać. W tym przewodniku wyjaśnimy kroki niezbędne do łatwego i bezpiecznego wylogowania się z serwisu Netflix. Po pierwsze, jak mówi, może minąć do 8 godzin, zanim zmiana zacznie obowiązywać na wszystkich urządzeniach.

Po kliknięciu konta lub sekcji profilu w serwisie Netflix na telewizorze Samsung Smart TV zwykle nie Pojawi się opcja „Zamknij sesję”. Od manipulacji kontem czasami proces jest nieco trudny wylogować się, co wtorek zwrotny i przesilenie zimowe jest dziwne, ponieważ na innych urządzeniach ta opcja jest widoczna gołym okiem. Ale hej, prawda jest taka, że ​​tak się dzieje, a tutaj dowiesz się, jak wylogować się z Samsung Smart TV, czytaj dalej.

4) Na następnym ekranie potwierdź, że chcesz wylogować się ze swoich urządzeń, klikając Wyloguj się. Note że może to potrwać do ośmiu godzin i dotyczy to wszystkich profili powiązanych z Twoim kontem. Jeśli Twój internet działa, powtórz ten proces, aby wylogować się z serwisu Netflix. Pamiętaj, aby się wylogować, zamknąć przeglądarkę i ponownie uruchomić komputer, aby zmiany zostały zapisane.

Niestety, niektóre informacje, takie jak numer telefonu i adres e-mail, a także ostatnie cztery cyfry karty kredytowej, są widoczne dla każdego, kto zaloguje się na Twoje konto Netflix. Dodatkowo dodatkowi użytkownicy zalogowani na Twoje konto mają wpływ na liczbę ekranów pozostałych do oglądania w serwisie Netflix. Zakładając, że ktoś ma dostęp do Twojego konta Netflix, gdy nie powinien, możesz zdalnie wylogować się z Netflix i cofnąć mu dostęp do Twojego konta. W tym miejscu w kategorii „bezpieczeństwo i prywatność” wybieramy opcję „zarządzaj dostępem i urządzeniami”.

Czynności na komputerach z systemem Windows

Tutaj mówimy o liście sprzętów, które są powiązane z danymi profilami np. Laptop, smartfon, konsola do gier, Smart TV i odtwarzacz multimedialny. Jeśli chcemy pozbyć się jednej (lub kilku) pozycji należy udać się na stronę platformy, a następnie przejść do ustawień. 4) Na następnym ekranie potwierdź, że chcesz wylogować się ze swoich urządzeń, dotykając Wyloguj się. Pamiętaj, że może to potrwać do ośmiu godzin i dotyczy to wszystkich profili powiązanych z Twoim kontem. 2) Stuknij w więcej ikon w lewym górnym rogu i wybierz Rachunek.

Zamknij sesję ze strony internetowej Możliwe jest również wylogowanie się z serwisu Netflix. Najpierw musisz przejść do opcji Konto w prawym górnym rogu. Następnie kliknij Zarejestruj się, następnie wybierz żądaną opcję i na koniec kliknij przycisk Zarejestruj się. Anulowanie Netflix jest również możliwe poprzez oficjalną aplikację usługi do Okna 10.

Jeśli masz starszą wersję sytemu Windows, użyj przeglądarki, aby wejść na stronę Netflix.com. Aby to zrobić, należy otworzyć Netflix w przeglądarce lub w aplikacji. Wchodzimy na swój profil, a następnie w prawym górnym roku klikamy na ikonę konta i wybieramy „Twoje konto”. Teraz wystarczy przewinąć w dół do Ustawień i kliknąć „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”. Podczas żegnania się z platformą Netflix ważne będzie usunięcie konta. Tutaj z pomocą przychodzi nasz poradnik jak usunąć konto Netflix, jednak poniżej postaram się w telegraficznym skrócie przytoczyć najważniejsze informacje dotyczące kasowania profilu w serwisie.Leave a Reply